Sağlık Çalışanı mısınız?

Dikkat, bu sayfanın içerikleri sağlık çalışanlarına özeldir. Lütfen doğrulayın.
Evet
Hayır
Tıklayın

Sinerjik yaklaşım

KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ ÜSTÜN SONUÇLAR

Yaşa bağlı anatomik değişiklikler en etkili biçimde bilim ve teknolojinin birleşimiyle yönetilir.
Bu hedefe ulaşmak için ve yıllar içinde geliştirilen bilgiyi uygulayarak, Neauvia araştırması AKILLI KOMBİNASYON TERAPİSİ – SCT ‘yi tasarladı.
SCT, farklı tedavileri birleştiren ve en iyi sonuçları veren kapsamlı bir protokol sisteminden oluşan, bilim ve klinik araştırmalarla desteklenen yenilikçi bir sinerjik yaklaşımdır.1,2
Neauvia, medikal estetik tedavilere farklı bir bakış açısı sunarak yeni trendleri belirliyor.

cilt YENİLEME

Yüzün görünümü genellikle yaşla birlikte değişir. Cilt elastikiyetini kaybeder ve daha ince, daha az yağlı ve güneşin zararlı UV ışınlarına karşı daha savunmasız hale gelir. Vücut daha az kolajen, elastin ve hyaluronik asit üretir. Yüz kasları ve bağlarında form kaybı, kemiklerde ise yoğunluk kaybı yaşanır. Bu nedenle cilt yaşlanması fizyolojik ve ilerleyici, çok faktörlü bir olgudur; anatomik katmanların tamamını içerir ve yavaşlatılacak tedavilerin bir kombinasyonunu gerektirir.

Bu nedenle Neauvia, cilt yenilenmesine yardımcı olmak için Dermal Dolguları, Waterpeelingi, Kızılötesi Termo Lifting ve Estetik Kozmetikleri birleştirerek farklı cilt katmanlarını tedavi eden NLIFT’i (ORTA YÜZ SİNERJİSTİK PROTOKOLÜ) tanıttı.

Nlift - BeNeauvia - Neauvia campaign

epidermis YENİLEME

Cildin en yüzeysel tabakası olan epidermis, vücudun dış etkenlerin zararlı etkilerine karşı korunmasında ve su kaybının sınırlandırılmasında önemli bir rol oynar. Yaşlanma süreci, güneşe maruz kalma ve/veya hormonal bozukluklar ve değişiklikler epidermisin düzgün işleyişini doğrudan etkileyerek onu daha ince, daha pürüzlü ve daha kuru hale getirir. Cildin doğal bariyeri zayıfladığında koruyucu işlevi ve sağlıklı görünümü tehlikeye girer.

Neauvia, epidermisi iyi durumda tutmak ve yaşlanmanın ilk belirtilerini önlemek için NBOOST’u geliştirdi: SİNERJİK EPİDERMİS YENİLEME PROTOKOLÜ, Radyo Frekansını, düşük konsantrasyonda CaHA ile zenginleştirilmiş HA Dolgusunu ve Estetik Kozmetiklerini birleştirmektedir.

Nboost - BeNeauvia

intim bölge İYİLEŞMESİ

Vücudun diğer bölgeleri gibi vajinal mukoza ve kadın genital bölgesi de yaşlanır ve hormonal değişiklikler, hamilelik (hamilelik yaşlanma değildir), menopoz, kilo değişimi ve yoğun spor gibi birçok değişim faktörüne karşı savunmasızdır. Bu faktörler ciltte sarkma, sıkılık kaybı, tahriş veya sık enfeksiyon görülmesi, zevk hissinin zevk-duyunun azalması, ilişki sırasında ağrı, morfolojik değişiklikler gibi rahatsızlık ve kaygılara neden olabilir.

Neauvia, intim bölgenin iyi halini ve öz yakınlığı sağlamak için intim bölgeye özel HA Dolgu, Radyo Frekansı ve Estetik Kozmetikleri birleştiren bir kadınlar için SİNERJİK İNTİM BÖLGE REJUVENASYON PROTOKOLÜ olan NROSE’u geliştirdi.

Nrose - BeNeauvia - Neauvia campaign

NEAUVIA Akıllı Kombinasyon Terapi

Neauvia Akıllı Kombinasyon Terapi Protokolleri, sinerjik olarak çalışmak üzere tasarlanmış DOLGULAR, ENERJİ BAZLI CİHAZLAR VE ESTETİK KOZMETİK ÜRÜNLERden oluşan in-house (kurum içi) ürün portföyüne dayanmaktadır.

Eğer profesyonelseniz ilk 7/24 estetik tıp kanalını keşfetmek için buraya tıklayın. Çevrimiçi bilimsel isteğe bağlı videolara, eğitimlere ve çevrimiçi etkinliklere ücretsiz erişim elde edin.

Daha fazla keşfet