Sağlık Çalışanı mısınız?

Dikkat, bu sayfanın içerikleri sağlık çalışanlarına özeldir. Lütfen doğrulayın.
Evet
Hayır
Tıklayın
9 0 1 2 3 4 5 6 7 8
9 0 1 2 3 4 5 6 7 8
9 0 1 2 3 4 5 6 7 8
9 0 1 2 3 4 5 6 7 8
2012

Hikayemiz

Bizim hikayemiz KIRMIZI ve BEYAZ ile yazılmıştır.

2012

Neauvia'nın Kuruluşu

Bilime, yeniliğe ve yaşam tarzına dayanan bir medikal estetik anlayışı; estetik pazarına hem bilimsel hem de klinik verilerle desteklenen üstün bir yaklaşım ve ürünler sunmayı hedefliyoruz.

2015

Matex Lab SA Kuruluşu

Matex Lab SA, dermal dolgu maddeleri, enerji bazlı cihazlar, kozmetikler ve gıda takviyeleri konusunda uzmanlaşmış medikal estetik ürünler üreticisidir.

2016

Brindisi Fabrika Açılışı

Brindisi’deki (İtalya) fabrika, dahili Araştırma ve Geliştirme laboratuvarları ve düzenleyici ofisi ile dolgu maddesi üretiminde uzmanlaşmıştır.

2017

Neauvia Bilimsel Akademi Oluşumu

Neauvia Bilimsel Akademisi Pavia’da (İtalya) bulunmaktadır. Önde gelen uzmanlardan oluşan multidisipliner bir ekipten oluşan Neauvia Bilim Akademisi, klinik olarak ilgili ve kişiye özel eğitim sağlar ve medikal estetik tedavilerin estetik sonuçlarını iyileştirmek için sağlık profesyonellerini desteklemeye kendini adamıştır.

2018

Abris ile Gelişim

Abris, Neauvia’nın gelişimine ortak olan ve mevcut pazarlardaki varlığını güçlendirmek ve ABD gibi yeni ülkelere girmek de dahil olmak üzere daha hızlı uluslararası büyüme için profesyonel destek ve finansman sağlayan bir özel sermaye fonudur.

2019

Akıllı Kombinasyon Yaklaşımı

Neauvia Dolgularını, Estetik Kozmetikleri ve Cihazları birleştiren sinerjik protokollere dayalı Akıllı Kombinasyon Yaklaşımının geliştirilmesi ve başlatılması.

2019

Uluslarası Varlığı

Cenevre’deki (İsviçre) kurumsal merkez ofisinin, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bölgesel ofisin ve Fransa, İspanya ve İtalya’daki bağlı kuruluşların açılmasıyla uluslararası genişlemenin hızlanması.

2020

Nlift protokülünün Tanıtımı

Nlift Akıllı Kombinasyon Terapisi, Dermal Dolgu Maddeleri, Waterpeeling, Infrared Termo-lifting prosedürü ve Estetik Kozmetikleri birleştirerek farklı cilt katmanlarını tedavi eden ilk orta yüz sinerjik protokolüdür.

2021

Dünyaya Açılım

Birleşik Krallık ve Almanya’daki yeni bağlı ortaklıklar ve Latin Amerika, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Asya-Pasifik’teki bölgesel ofislerle uluslararası varlığımızı büyütüyoruz.

2021

Nrose protokolünün tanıtımı

NROSE Akıllı Kombinasyon Terapisi, İntim bölge HA Dolgu, Radyo Frekans ve Estetik Kozmetikleri birleştiren kadınların intim bölge rejuvenasyonu sinerjik protokolüdür.

2021

Neauvia Channel'ın tanıtımı

Neauvia Channel doktorlara özel bilimsel çevrimiçi eğitimler, özel röportajlar ve canlı sempozyumlar içeren, 8 dile çevrilmiş, 7/24 hizmet veren ilk estetik tıp kanalıdır.

2022

10. Yıl Dönümü

2022’de Neauvia tutku, kararlılık, insan ve başarının 10. yılını kutladı.

2022

Nboost protokolünün tanıtımı

NBOOST Akıllı Kombinasyon Terapisi, epidermisi iyi durumda tutmak ve yaşlanmanın ilk belirtilerini önlemek için Radyo Frekans, HA Dolgu ve Estetik Kozmetikleri birleştiren, epidermisi geri kazandıran sinerjik protokoldür.

2022

Uluslararası Eğitim Merkezi Açılışı

Uluslararası Eğitim Merkezi Dubai’nin Jumeirah Beach Residence’ında bulunmaktadır. Şirketin yüz, vücut ve jinekoloji tedavileri de dahil olmak üzere tüm estetik tıp yelpazesi hakkında dünyanın her yerinden doktorlara medikal eğitim sunmasına olanak tanıyan son teknolojiye sahip bir merkez.

2023

MDR sertifikası

Neauvia, yüz HA dolgu maddeleri için MDR Sertifikasını alan ilk şirketlerden biridir. Yeni düzenleme, uluslararası alanda tanınan, sağlam, şeffaf ve sürdürülebilir bir düzenleyici çerçeve oluşturmayı, klinik güvenliği artırmayı ve üreticiler için adil pazar erişimi sağlamayı amaçladı. Bu önemli başarı, tıp camiasının ve Neauvia müşterilerinin, Neauvia dermal dolgu maddelerini kullanırken en yüksek güveni sağlamlaştırdı.