Sağlık Çalışanı mısınız?

Dikkat, bu sayfanın içerikleri sağlık çalışanlarına özeldir. Lütfen doğrulayın.
Evet
Hayır
Tıklayın

Biz
kimiz?

2012 yılında kurulan, dünya çapında 80’den fazla ülkede dağıtılan Neauvia, bugün İtalya, İsviçre, Fransa, İspanya, Polonya, Almanya, İngiltere ve ABD’de üretim tesisleri ve yan kuruluşlarıyla yüksek büyüme gösteren çok uluslu bir şirkettir.

Orta Avrupa’nın önde gelen özel sermaye şirketi Abris Capital tarafından desteklenen MatexLab grubunun bir parçası olan Neauvia, medikal estetik alanında öncüdür ve çığır açan sinerjik akıllı kombinasyon terapileri geliştirmiştir.

Misyonumuz

Neauvia, sağlık çalışanlarına ve hastalara, sinerji içinde çalışan kapsamlı bir dizi ileri teknoloji ile klinik olarak kanıtlanmış kombine çözümler sunar. Yüz, vücut ve intim rejuvenasyonda güvenli ve daha etkili sonuçlar sunuyoruz.

Bu yaklaşımı modern ve sağlıklı bir yaşam tarzına tamamen entegre ederek medikal estetiği birinci sınıf deneyimler olarak yeniden düşünen Neauvia, tüm güzellik tutkunlarına güç veriyor.

Vizyonumuz

Neauvia, yenilikçi bir enerjiyle estetik dünyasına ilham vermeyi ve onu şekillendirmeyi, yeni yaşam tarzlarının önünü açmayı ve yeni estetik anlayışımızı benimseyen bir topluluk yaratmayı hedefliyor.

Rethinking Medical Aesthetics
Rethinking Medical Aesthetics
Rethinking Medical Aesthetics
 

Neauvia Akıllı Kombinasyon Terapisi

“Yaşa bağlı anatomik değişiklikler en etkili biçimde bilim ve teknolojinin birleşimiyle yönetilir.
Bu hedefe ulaşmak için Neauvia araştırması AKILLI KOMBİNASYON TERAPİSİ’ni tasarladı.
Birbirleriyle sinerjik ve vücutla organik olarak çalışmak üzere geliştirilen DOLGULAR, ENERJİ BAZLI CİHAZLAR VE ESTETİK KOZMETİKLER’den oluşan in-house (şirket içi) ürün portföyü sayesinde mümkün olmuştur. “

Neauvia ÜRÜNLERİNİ KEŞFEDİN