Sağlık Çalışanı mısınız?

Dikkat, bu sayfanın içerikleri sağlık çalışanlarına özeldir. Lütfen doğrulayın.
Evet
Hayır
Tıklayın
EpilMe - Neauvia Devices

EPILME

Özgür olmanın özgürlüğü

KALICI TÜY AZALTMA İÇİN DİYOT LAZER

EpilMe, tüylerin azaltılmasında hızlı, güvenli ve etkili kalıcı sonuçlar elde etmek için tasarlanmış çok yönlü bir diyot lazerdir.
Konforlu Sadece birkaç seans 1

Faydaları

  • Epilasyon (hirsutizm)
  • Tüy azaltma
  • Psödo folikülit barbae

Nasıl ÇALIŞIR?

EpilMe, saç/kıl matrisinin termal olarak ısıtılmasından oluşan seçici fototermolizin etkisine yol açan 808 nm uzunluğunda bir lazer ışını üretir. Isınan matris hasar görürken seçici fototermolizin etkisi sayesinde epidermis ve çevre dokular güvende kalır.
EpilMe, geniş bir derinlik yelpazesiyle terminal kıl köklerinin kökünü ve çıkıntısını hedef alarak bacaklar, kollar, yanaklar, erkeklerin sırtları ve sakallarının tedavisinde etkili bir tedavi sağlar.1

Teknik
Özellikler

EpilMe 808 nm dalga boyu derin nüfuza sahiptir. Dalga boyunun yanı sıra başarılı diyot lazer epilasyonun anahtarı, kıl folikülünü çevreleyen melanin tarafından seçici olarak emilen yüksek enerjinin cilde iletilmesidir.
8.000 W güç çıkışına sahip olan EpilMe, farklı hastanın ihtiyacına göre özelleştirilmiş bir tedavi için akıcılığın 1 ila 80 J/cm2 arasında ve tekrarlama oranının (frekans) 12 Hz’e kadar hassas bir şekilde ayarlanmasına olanak tanıyor.

EL BAŞLIĞI ÖZELLİKLERİ

EpilMe el aleti, 10×21 mm’lik aplikatör penceresi sayesinde hem büyük hem de küçük alanları tedavi etmek için özel olarak tasarlanmıştır.
Yenilikçi ve ayırt edici Temaslı Soğutma Sistemi epidermisi korumaya yardımcı olur ve optimum hasta konforu için tüm tedavi boyunca 1°C’den sabit bir soğutma sağlar.

Eğer profesyonelseniz ilk 7/24 estetik tıp kanalını keşfetmek için buraya tıklayın. Çevrimiçi bilimsel isteğe bağlı videolara, eğitimlere ve çevrimiçi etkinliklere ücretsiz erişim elde edin.

Daha fazla keşfet

Enerji Bazlı Cihazlarımızı KEŞFEDİN