Sağlık Çalışanı mısınız?

Dikkat, bu sayfanın içerikleri sağlık çalışanlarına özeldir. Lütfen doğrulayın.
Evet
Hayır
Tıklayın

PLASMA IQ

Her ifadeyi geliştirin

TAŞINABİLİR MİKRO ELEKTROCERRAHİ

PLASMA IQ, cildin içeriden yenilenmesini destekleyerek gevşek ve sarkmış cildi düzeltmeyi amaçlayan elektrikli bir mikro cerrahi cihazıdır.

FDA Onaylı*

Kısa iyileşme süreci Non-invaziv

Faydaları

  • Göz kapağı cilt gevşekliğinin azaltılması
  • Cilt lezyonunun azalması
  • Genel yüz derisi gevşekliğinin azaltılması

Nasıl Çalışır?

PLASMA IQ, cilt dokusunda sıkılaşma ve daralma oluşturmak için kontrollü ve hassas bir cilt lezyonu oluşturacak süblimasyon teknolojisini kullanır.
PLASMA IQ elektrotunun ucu cilde yaklaştıkça havadaki gazları iyonize ederek küçük bir voltaik ark oluşturur.
Plazma arkı, cildin epidermisinin süblimleşmesine, katı bir maddenin gaza dönüşmesine neden olur, bu da hedeflenen bölgedeki cildin anında geri çekilmesine ve sıkılaşmasına neden olur. Bu plazma süblimasyon yöntemi son derece hassas ve kontrollüdür. Isıyı çevreye iletmez.

İşlem sırasında, el aletinin ucundan tedavi edilecek bölgeye küçük bir plazma flaşı boşalarak, cildi kesmeden ve kanama gibi başka bir travma yaratmadan küçük bir nokta oluşturulur.
PLASMA IQ, tedavi sırasında tam olarak istenen enerji miktarıyla odaklanmış bir enerji arkı sağlayan benzersiz bir uca sahiptir.
Cihaz, çeşitli endikasyonlar ve alanlar için güvenli ve etkili tedavilere olanak tanıyan farklı enerji seviyelerine sahiptir; kısa iyileşme süresine ve yan etki riskinin en aza indirilmesine katkıda bulunur.

Teknik
Özellikler

Eğer profesyonelseniz ilk 7/24 estetik tıp kanalını keşfetmek için buraya tıklayın. Çevrimiçi bilimsel isteğe bağlı videolara, eğitimlere ve çevrimiçi etkinliklere ücretsiz erişim elde edin.

Daha fazla keşfet

Enerji Bazlı Cihazlarımızı KEŞFEDİN