Sağlık Çalışanı mısınız?

Dikkat, bu sayfanın içerikleri sağlık çalışanlarına özeldir. Lütfen doğrulayın.
Evet
Hayır
Tıklayın

Cihazlar

YÜKSEK GÜVENLİK PROFİLİYLE EN İYİ SONUÇLAR

Neauvia, estetik, jinekolojik ve cerrahi tedaviler için çeşitli enerji bazlı cihazlar sunmaktadır. Neauvia cihazları ileri elektromedikal mühendislik ile karakterize edilir ve in-house (şirket içi) üretilir ve bakımı yapılır. Ürün geliştirme sürecinin baştan sona doğrudan kontrolü, Neauvia’nın yüksek standartta etkinlik, kalite ve güvenlikle yenilikçi ürünleri pazara sunmasına olanak tanıyor.

Cilt gençleştirmede 360˚ yaklaşımdan yararlanan Neauvia Cihazları, özel olarak tasarlanmış ve entegre teknolojiye dayalı olup, Neauvia’nın PEG HA dolgu maddeleri ve kozmetik ürünleriyle birlikte en iyi sonuçları sağlar. 1,2

teknik

Çok yönlülük

 

  • Her cihaz, çeşitli endikasyonları ve alanları güvenli ve etkili bir şekilde tedavi etmek üzere tasarlanmıştır

 

Hassasiyet

 

  • Neauvia teknolojisi, hem sonuçlar hem de hastanın konforu açısından tedaviyi optimize etmek için enerji dağıtımının dikkatli bir şekilde kontrol edilmesini ve ayarlanmasını sağlar.

 

Uygulanabilirlik

 

  • Neauvia Cihazları, sağlayıcıların ve uygulayıcıların cazip fiyatlarla birinci sınıf tedaviler sunmalarına yardımcı olmak için kullanımı kolay ve uygun maliyetli olmayı amaçlamaktadır.

Neauvia

Eğer profesyonelseniz ilk 7/24 estetik tıp kanalını keşfetmek için buraya tıklayın. Çevrimiçi bilimsel isteğe bağlı videolara, eğitimlere ve çevrimiçi etkinliklere ücretsiz erişim elde edin.

Daha fazla keşfet