Prof. Nicola Zerbinati - Neauvia Scientific Academy

Bilimsel
Akademi

NEAUVIA BİLİMSEL AKADEMİ, sağlık profesyonellerinin bilgi ve becerilerini geliştirmelerini desteklemek ve hastalarında uyguladıkları estetik işlemlerde en iyi sonuçları alabilmelerini sağlamak amaçlı, en yüksek kalitede medikal eğitim vermek  üzere oluşturulmuştur.
NEAUVIA BİLİMSEL AKADEMİ‘nin temel hedeflerinden biri, sağlık profesyonellerinin kullandığı Neauvia ürün portföyündeki tüm ürünlerin detaylarından, klinik pratikte etkili kullanıma kadar ihtiyaç duydukları tam kapsamlı medikal bilgiyi geliştirmek ve güçlendirmektir.

Neauvia, bilime ve klinik verilere dayalı çözümler sunarak medikal eğitime farklı bir yaklaşım getirmeyi amaçlamaktadır.

Bilimsel Akademi

NEAUVIA BİLİMSEL AKADEMİ, çeşitli uzmanlık alanlarına sahip, Neauvia ürün portföyünü ve ürünlerin estetik uygulamalarda kullanımının geliştirilmesi için bilimsel olarak katkıda bulunan sağlık profesyonelelrinden oluşur.
Dermatoloji, Plastik Cerrahi ve Medikal Estetik gibi farklı branşlardaki sağlık profesyonellerinden oluşan bu topluluk, bilgilerini ve pratik deneyimlerini hem kendi ülkelerinde hem de global toplantılarda tüm dünyadan meslektaşlarıyla paylaşmaktadır.

Gerçekleştirilen bilimsel toplantılarda Neauvia’nın bilimsel eğitmenleri meslektaşlarına NEAUVIA portföyünün özelliklerini, klinik çalışmalarını, enjeksiyon tekniklerini ve Akıllı Kombinasyon Terapisi ile aldıkları sonuçları anlatma fırsatı bulmaktadırlar.

Bilimsel Akademi EĞİTİMLERİ

Önemli uluslararası estetik kongrelerinde konferans ve sempozyumlar ile yer almak, NEAUVIA’nın medikal estetik alanında tıp eğitimine olan bağlılığını göstermenin yollarından sadece bir tanesidir.
Yıl boyunca 80’den fazla ülkede, canlı sunumlar ve enjeksiyon tekniklerini içeren teori ve pratiğin eşzamanlı sunulduğu  eğitim ve atölye çalışmaları düzenlenmektedir.

Siz de bir sağlık profesyoneli olarak Neauvia Bilimsel Akademi tarafından gerçekleştirilen toplantılarda dinleyici ve/veya eğitimci olarak yer almak istiyorsanız lütfen yerel Satış Temsilcinizle iletişime geçin veya bölgenizde bir temsilcimiz yok ise aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.

Neauvia Uluslararası Eğitim Merkezi Dubai

Neauvia Dubai Training Center logo png

Eylül 2023’te Dubai’de açılarak faaliyetlere başlayan yeni Uluslararası Eğitim Merkezimiz, ortaklarımıza çığır açıcı bir medikal eğitim deneyimi sunuyor. Şehir merkezinde yer alan eğitim merkezi, Neauvia’nın estetik medikal alanında verdiği eğitimler için  eşsiz bir yer. Dubai, hem dünyanın dört bir yanından uzmanlarının kolayca erişebileceği bir konumda hem de çok çeşitli etnik kökenler ve cilt tipleri sunan uluslararası bir şehir. Bu merkez, Neauvia’nın iş ortaklarına her açıdan bilgilendirici bir eğitim deneyimi sağlamayı amaçlıyor. Neauvia Eğitim Merkezi, tamamen dijitalleştirilmiş konferans odası ve yüz, vücut ve jinekolojik tedaviler için 2 Demo Odası bulunan 500 m2’lik bir tesistir. Dünyanın her yerinden doktorlarımızı bu premium lokasyonunda ağırlamak ve eğitimlerde görmek için sabırsızlanıyoruz.

Eğer profesyonelseniz ilk 7/24 estetik tıp kanalını keşfetmek için buraya tıklayın. Çevrimiçi bilimsel isteğe bağlı videolara, eğitimlere ve çevrimiçi etkinliklere ücretsiz erişim elde edin.

Daha fazla keşfet