Sağlık Çalışanı mısınız?

Dikkat, bu sayfanın içerikleri sağlık çalışanlarına özeldir. Lütfen doğrulayın.
Evet
Hayır
Tıklayın

Estetik
kozmetikler

GÜÇLENDİRİLMİŞ ESTETİK SONUÇ GARANTİSİ

Neauvia Estetik Kozmetikleri, aktif içeriklere ilişkin ileri düzey bilgi ve araştırmalara dayanarak profesyonel ve özel cilt bakımı yelpazesi sunar.

Doktorların estetik uzmanları için tasarladığı, etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış olağanüstü çözümlerdir.
Oldukça kaliteli ve geniş bir uzmanlıkla desteklenen bu ürünler cilt hazırlığı, tedavi sonrası ve evde bakım için uygundur ve estetik uygulamalarla sinerji içinde çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Tedavi gören cilt hassaslaşabilir ve bakımı sırasında özel dikkat gerektirebilir. Neauvia’nın estetik cilt bakımının her bir bileşeninin seçimi, cildi hafifletme, konforunu geri kazanma, korumayı güçlendirme ve yenilenmesini hızlandırma arzusuyla tanımlandı.

 

bilim UZMANLIĞI

Ürün yelpazesi bilimsel çalışmalara dayanan son nesil etken maddelere dayanmaktadır. – Fraksiyonel hyaluronik asit, Biyomimetik büyüme faktörleri, 3-o-etil askorbik asit, Retin Complex, Glutatyon – yüksek konsantrasyonda ve gelişmiş aktif dağıtım sistemleriyle (lipozomlar, nanozomlar ve hidroksizomlar) formüle edilmiştir.1

DEĞERLİLİK ve SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Birinci sınıf ambalajlarımız optimize edilmiş ağırlığa sahip geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmıştır.

Plastik kullanımını azaltmak için folyoyu kaldırıp yerine dokunulmazlık etiketi kullanmaya karar verdik. Gerekli tüm bilgileri içerecek ve kağıt kullanımını azaltacak şekilde ambalajın iç alanını kullandık. Mürekkebi bile organik.

Her ayrıntı önemlidir.
Sizin için. Bizim için.
Geleceğimiz için.

Photo Defense - Neauvia Cosmeceuticals

estetik kozmetikleri ürün yelpazemizi keşfedin

Eğer profesyonelseniz ilk 7/24 estetik tıp kanalını keşfetmek için buraya tıklayın. Çevrimiçi bilimsel isteğe bağlı videolara, eğitimlere ve çevrimiçi etkinliklere ücretsiz erişim elde edin.

Daha fazla keşfet